PR články

Tématické PR články

SEO Frýdek-Místek

17. května v 22:30 - Pro firmy ve Frýdku-Místku je opravdu těžké najít kvalitního SEO specialistu, který jim poradí s optimalizací webových stránek pro vyhledávače. Nejedná se sice o malé město, kdy počet obyvatel je okolo 60tis.

Seznam ve stopách Googlu

15. května v 20:53 - S konkurenčními boji se setkáváme opravdu kdekoliv. Mnohdy takové boje vedou i dvě kamarádky, které se perou o jednoho kluka. Většinou jsou však konkurenční boje problémy obchodů se stejnými službami, kdy zákazník neví, k jaké společnosti se obrátit, aby z toho vyšel nejlépe.

UX design – co to vlastně je?

10. listopadu v 16:59 - Internet je plný nejrůznějších webových stránek, které nám pokaždé dají odpovědi na otázky, které nás zajímají. Pokud hledáme řadu zdravých receptů, pak se zaměříme na webové stránky o zdravém životním stylu. Pakliže nás zajímají nějaké věci ohledně fitness a sportu, najdeme si takovou webovou stránku, která se orientuje právě na toto zaměření. Je však nutné podotknout, že za takovými webovými stránkami vždy někdo vězí a vždy za nimi stojí kus práce.

Důležitý je hlavně obsah!

10. října v 16:58 - Mít svůj vlastní web, to je zkrátka někdy fuška. Aby vám webová stránka vydělávala, chce to mít dobrého SEO konzultanta, díky kterému bude váš web optimalizovaný pro vyhledávače a vy budete naprosto spokojení s návštěvností a čtivostí webu, protože právě z toho vám poté půjdou nějaké ty koruny do kapsy. Pakliže však dostanete možnost reklamy, kterou budete moct propagovat, pak už se bavíme o opravdu velkých penězích, které se stanou vaším přivýdělkem, mnohdy si samotným zaměstnáním. Chce to mít jenom trochu čtivý obsah, který budou chtít lidé sdílet a posílat dál svým přátelům.

Toužíte po e-shopu? Zkuste třeba Prestashop

10. srpna v 17:28 - Přivydělat si můžeme v dnešní době jakkoliv, ovšem nejlíp to jde pomocí internetu. Na internetu se dá vydělat například pomocí videí, ovšem to není pro každého. Někteří si zkouší vydělat pomocí blogu, ale pokud nemáte žádné nadání na psaní, pak to není taky dobrá volba.

Wordpress jako snadná cesta k vytvoření webových stránek

21. července v 17:27 - Mít svou vlastní webovou stránku – to je dneska tužba snad všech těch, kteří moc dobře vědí, jak se na internetu dá dnes lehce vydělávat. Internetových portálů není nikdy dost. Navíc vždy jde jakékoliv téma, kterým se bude stránka zabývat, udělat a zpracovat ještě trochu jinak a lépe.

Copywriting a několik tipů pro začáteční tvůrce

12. dubna v 17:30 - Internet je v dnešní době velmi aktuální téma. Díky počítačům, technologii a právě internetu se nám značně dostává ulehčení v našem životě. Nemusíme chodit do různých agentur osobně, abychom jim odevzdali životopis. Když jsme nemocní, nemusíme se trmácet i přes vysokou teplotu do obchodu, protože nám stačí pouze kliknout na suroviny, jež chceme koupit, a do hodiny je máme u dveří.

Co nového u Googlu?

12. dubna v 17:30 - Každý rok se přichází s různými novinkami. Nejedná se však pouze o novinky, které registrujeme v České republice. Netýkají se pouze ekonomické situace, aktuálního dění z politiky, nových zákonů či vyhlášek, které nám buď značně komplikují život, nebo které nám jej trochu ulehčí. Nový rok není pouze synonymem změn v dění ve státě, ale také v různých oblastech profesí.

Penguin 4 je na světě!

1. dubna v 17:31 - Svět technologií je v dnešním světě velmi aktuální a hodně řešené téma. Téma totiž zahrnuje naprosto všechno, ať už se jedná o inovace z řad aplikací či programů nebo o nejrůznější novinky v oblasti SEO či PPC reklam. Bohužel se však novinek děje tolik, že se v nich orientují pouze ti nejlepší.

SEO konzultant? Jedině z vašeho města!

24. března v 11:22 - Patříte do takové skupiny lidí, v níž se ocitají zejména ti, kteří si nevědí rady s internetem a počítačem jako takovým? Ocitli jste se však v situaci, kdy máte svou webovou stránku, jež je ale hodně čtená, ovšem ten, kdo se o ni staral, vám dal najednou výpověď?

Články na blog - kde najdete inspiraci?

2. března v 11:32 - Málokdo ví, jak psát dobrý blog. Pokud chcete mít opravdový úspěch, články na vašem blogu musí být dostatečně zajímavé, nové či aktuální. Ne vždy je však jednoduché pro ně najít vhodné téma. Zvláště když máte pocit, že o dané problematice už nic dalšího nelze napsat.

5 tipů jak se stát copywriterem

23. února v 11:38 - ​Zákazníci milují vtipy, hrátky s češtinou a účelné stránky, aneb když už musím něco hledat, tak ať se u toho pobavím! Správný copywriter by měl kreativně myslet, ne jen psát písmenko za písmenkem jako automatický stroj na štrikování ponožek.

​Nejbezpečnější metody SEO

31. ledna v 11:41 - Jednoznačně bezpečným způsobem optimalizace pro vyhledávače je tvorba aktuálního obsahu na webu. Nebojte se psát několik článků týdně na témata, která jsou pro lidi zajímající se o vaše produkty důležitá. Jednak zaujmete vyhledávače a pak také návštěvníkům ukážete, že se o daný obor skutečně zajímáte a jste odborníky.

Jak najít dobrou firmu na tvorbu webů v Ostravě?

18. prosince v 00:51 - Tvorba webových stránek je možná jednoduchou záležitostí, ale to neznamená, že nejdou vytvořit na sto různých způsobů s různým vzhledem, přehledností, účinností a dohledatelností.

Rady pro Google Nákupy

3. října v 14:09 - ·         Vytvořte kvalitní feed produktů a udržujte jej aktuální ·         Strukturujte své kampaně jako zboží v obchodě ·         Cenové nabídky založte na svých cílech a konkurenci ·         Ulehčete nákup mobilním uživatelům Kvalitní feed je základ - Vyvarujte s chybám, nebo je napravte podle upozornění v Google Merchant Centru, kam posíláte svůj feed produktů.

První PR článek na povlečení

19. prosince v 22:08 - Pro svůj první PR článek jsem si vybral téma povlečení, které je díky druhu materiálu a vzoru zajímavé téma.